Ürünlerimiz

Yemlik ve Suluk Sistemleri


Düşük maliyet yüksek verim...


Yemlik ve Suluk Sistemleri

Düşük maliyet yüksek verim...


Kümes ekipmanları arasında en çok tercih edilen sistemlerden biri olan broiler otomatik tavuk yemleme sistemi özellikle; geniş çiftlik ve kümes alanlarında tercih edilen altyapılar olarak öne çıkarlar. Özellikle et üretimi amacıyla yetiştirilen tavuk ve civcivlerin beslenme düzenleri, hayvancılık ve et veriminin artması açsından en önemli etkenler arasında değerlendirilir.

  • Zaman & Maliyet avantajı
  • Çok amaçlı kullanım seçenekleri
  • Geniş kümes ya da çiftlik alanlarında en çok tercih edilen teknoloji

Yemlik ve Suluk Sistemleri

Nasıl Çalışır?


Yemlik ve Suluk Sistemleri

İhtiyacınıza Uygun Çözümler


Pan besleme sistemleri ile benzer çalışma mekaniklerine sahip olan tavuk yemleme makineleri özellikle geniş kümes ya da çiftlik alanlarında tercih edilen teknolojilerdir.

Belirli bir alanda çoklu hatlar dahilinde enlemesine uzatılarak kullanan bu sistemler, özellikle tavuk ve civcivlerin beslenme düzenlerinin kritik olduğu alanlarda yüksek verim vaat ederler.

Çiftlikler için otomatik kullanım seçenekleri de sağlayan bu sistemler, yem boruları vasıtasıyla geniş ölçekli kümeslerde bile yemlemeyle alakalı iş yününün azalmasına yardımcı olurlar. Boru içi helezonlu sistemleri ile bütünsel olarak tasarlanmış olan hat entegrasyonları, yemlerin geniş ölçekte dağıtılmasını sağlar. Böylelikle, tavuk ve civcivlerin yaşlarına, beslenme düzenlerine ya da karakteristik özelliklerine göre birimlere ayrılmış kümeslerde bile yem dağıtımı bölümlendirilerek yapılabilmektedir.

Bize Ulaşın

Eksiksiz hizmet anlayışı

+90 216 685 1206

+90 533 375 3350

Doğru Yönlendirme

Doğru yönlendirme ile ihtiyaçlarınıza uygun çözümler.

Danışmanlık Desteği

Uygun çözümlerle hep yanınızdayız.