Hakkımızda

Yanınızdaki Çözüm Ortağınız


Mac Farm olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözüm odaklı hizmet anlayışını benimsiyoruz.


Değişen ihtiyaçlara uygun çözümler

Çözüm Odaklı Hizmet Anlayışı


Firmamız, MacFarm ismi ile 1995 yılından bu yana edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşmak amacıyla 2013 yıllında kurulmuştur. MacFarm, kendi markasını en yüksek seviyeye taşımak için sektörün önde gelen firmaları ile iş ortaklıkları yapmaktadır.

Kümes, sera ve büyükbaş hayvancılık, iklimlendirme, yem depolama siloları, kümes ekipmanları, havalandırma, soğutma, aydınlatma, yemleme sistemleri, sulama sistemleri, helezon, elavatörler için çözümler sunar.

Tahıl depolama sistemleri konusunda dünyanın lider kuruluşlarıyla olan iş ortaklıklarıyla beraber üretim teknolojisine verdiği önem ve yüksek kaliteli üretim malzemeleriyle bu alanlardaki çoğu ihtiyaca cevap veren bir kuruluştur.

TS EN ISO 9001- 2015 standartlarına göre bir üretim yapan, kalite yönetim sistemi ile sürekli ve etkin bir şekilde denetlenen üreticiler ile iş ortaklığı yaparak, sektördeki yerini 2013 yılından beri korumaktadır.

Üstün kalite standartlarında üretilen ürünlerin, satış sonrası hizmet anlayışı ve prensipleri ile pazardaki yerini almıştır. Türkiye’de elde etmiş olduğu başarıların yanı sıra, ürün kalitesi ile, uluslararası pazara ekipman üreten birçok firmaya da malzeme temin etmektedir. Önümüzdeki yıllarda, satış politikası ve ürün kalitesi ile istikrarlı olarak elde ettiği başarılara, yenilerini eklemeyi hedeflemektedir.